Jaarkalender 2017 pim_mulier_logo_2016_A-2.pdf
Maand Week Datum Dag Activiteit 1 Tijd Activiteit 2 Tijd Activiteit 3 Activiteit 4
Januari 1 2 maandag    
Januari 3 dinsdag    
Januari 4 woensdag    
Januari 5 donderdag    
Januari 6 vrijdag Nieuwjaarsreceptie 19.30 - 22.00
Januari 7 zaterdag    
Januari 8 zondag    
Januari 2 9 maandag maandagavondwintercompetitie HD 19.30 - 22.30
Januari 10 dinsdag
Januari 11 woensdag
Januari 12 donderdag
Januari 13 vrijdag Tie-break Cafˇ winterwedstrijden V 19.30 - 23.00 Klaverjassen
Januari 14 zaterdag Winteroutdoorcompetitie KNLTB
Januari 15 zondag Clinic voor senioren door TOM 10.00 - 12.00 jeugdwedstrijdjes voor kinderen t/m 17 jaar 12.30 - 14.00 Winteroutdoorcompetitie KNLTB
Januari 3 16 maandag maandagavondwintercompetitie GD 19.30 - 22.30
Januari 17 dinsdag
Januari 18 woensdag
Januari 19 donderdag
Januari 20 vrijdag
Januari 21 zaterdag
Januari 22 zondag Generatie toernooi 12.00 - 16.00
Januari 4 23 maandag maandagavondwintercompetitie HD 19.30 - 22.30
Januari 24 dinsdag
Januari 25 woensdag
Januari 26 donderdag
Januari 27 vrijdag Tie-break cafˇ winterwedstrijden VI 19.30 - 23.00
Januari 28 zaterdag Winteroutdoorcompetitie KNLTB
Januari 29 zondag Winteroutdoorcompetitie KNLTB
Januari 5 30 maandag maandagavondwintercompetitie GD 19.30 - 22.30
Januari 31 dinsdag
Februari 1 woensdag
Februari 2 donderdag
Februari 3 vrijdag Jeugd Sportpas Klaverjassen
Februari 4 zaterdag
Februari 5 zondag
Februari 6 6 maandag maandagavondwintercompetitie HD 19.30 - 22.30
Februari 7 dinsdag
Februari 8 woensdag
Februari 9 donderdag
Februari 10 vrijdag Jeugd Sportpas Tie-break cafˇ winterwedstrijden VII 19.30 - 23.00
Februari 11 zaterdag Winteroutdoorcompetitie KNLTB
Februari 12 zondag Clinic voor senioren door TOM 10.00 - 12.00 jeugdwedstrijdjes voor kinderen t/m 17 jaar 12.30 - 14.00 Winteroutdoorcompetitie KNLTB Ouderbijeenkomst
Februari 7 13 maandag maandagavondwintercompetitie GD 19.30 - 22.30
Februari 14 dinsdag
Februari 15 woensdag
Februari 16 donderdag
Februari 17 vrijdag Jeugd Sportpas 16.00 - 17.00
Februari 18 zaterdag
Februari 19 zondag
Februari 8 20 maandag maandagavondwintercompetitie HD 19.30 - 22.30
Februari 21 dinsdag    
Februari 22 woensdag    
Februari 23 donderdag    
Februari 24 vrijdag Tie-break Cafˇ winterwedstrijden VIII 19.30 - 23.00
Februari 25 zaterdag    
Februari 26 zondag    
Februari 9 27 maandag maandagavondwintercompetitie GD 19.30 - 22.30
Februari 28 dinsdag Algemene Ledenvergadering 20.00 - 22.00
Maart 1 woensdag
Maart 2 donderdag
Maart 3 vrijdag Klaverjassen 19.30 - 23.00
Maart 4 zaterdag voorweekend Open Dubbel Toernooi Winteroutdoorcompetitie KNLTB
Maart 5 zondag voorweekend Open Dubbel Toernooi Winteroutdoorcompetitie KNLTB
Maart 10 6 maandag PM Open Dubbel Toernooi
Maart 7 dinsdag PM Open Dubbel Toernooi
Maart 8 woensdag PM Open Dubbel Toernooi
Maart 9 donderdag PM Open Dubbel Toernooi
Maart 10 vrijdag PM Open Dubbel Toernooi
Maart 11 zaterdag PM Open Dubbel Toernooi
Maart 12 zondag PM Open Dubbel Toernooi
Maart 11 13 maandag maandagavondwintercompetitie HD 19.30 - 22.30
Maart 14 dinsdag
Maart 15 woensdag
Maart 16 donderdag
Maart 17 vrijdag Toernooi door TOM 19.00 - 23.00
Maart 18 zaterdag
Maart 19 zondag
Maart 12 20 maandag maandagavondwintercompetitie GD 19.30 - 22.30
Maart 21 dinsdag
Maart 22 woensdag
Maart 23 donderdag
Maart 24 vrijdag
Maart 25 zaterdag
Maart 26 zondag Clinic voor senioren door TOM 10.00 - 12.00 jeugdwedstrijdjes voor kinderen t/m 17 jaar 12.30 - 14.00
Maart 13 27 maandag Afsluiting maandagavondwintercompetitie
Maart 28 dinsdag
Maart 29 woensdag
Maart 30 donderdag
Maart 31 vrijdag
April 1 zaterdag
April 2 zondag Openingstoernooi 11.00 - 15.00
April 14 3 maandag
April 4 dinsdag
April 5 woensdag
April 6 donderdag
April 7 vrijdag Voorjaarscompetitie dag 1 Klaverjassen 19.30 - 23.00
April 8 zaterdag Voorjaarscompetitie dag 1
April 9 zondag Voorjaarscompetitie dag 1
April 15 10 maandag
April 11 dinsdag
April 12 woensdag
April 13 donderdag
April 14 vrijdag Goede vrijdag / Voorjaarscompetitie dag 2
April 15 zaterdag Voorjaarscompetitie dag 2
April 16 zondag 1e Paasdag
April 16 17 maandag 2e Paasdag / Voorjaarscompetitie dag 2
April 18 dinsdag
April 19 woensdag
April 20 donderdag
April 21 vrijdag Voorjaarscompetitie dag 3 Sportdag basisschool Luduinaschool
April 22 zaterdag Inhaaldag competitie
April 23 zondag Inhaaldag competitie
April 17 24 maandag    
April 25 dinsdag    
April 26 woensdag    
April 27 donderdag Koningsdag  
April 28 vrijdag Inhaaldag competitie  
April 29 zaterdag Voorjaarscompetitie dag 3  
April 30 zondag Voorjaarscompetitie dag 3  
Mei 18 1 maandag    
Mei 2 dinsdag    
Mei 3 woensdag    
Mei 4 donderdag Dodenherdenking  
Mei 5 vrijdag Bevrijdingsdag  / Voorjaarscompetitie dag 4  
Mei 6 zaterdag Voorjaarscompetitie dag 4  
Mei 7 zondag Voorjaarscompetitie dag 4  
Mei 19 8 maandag
Mei 9 dinsdag
Mei 10 woensdag
Mei 11 donderdag
Mei 12 vrijdag Voorjaarscompetitie dag 5 Klaverjassen 19.30 - 23.00
Mei 13 zaterdag Voorjaarscompetitie dag 5
Mei 14 zondag Voorjaarscompetitie dag 5
Mei 20 15 maandag
Mei 16 dinsdag
Mei 17 woensdag
Mei 18 donderdag
Mei 19 vrijdag Voorjaarscompetitie dag 6
Mei 20 zaterdag Voorjaarscompetitie dag 6
Mei 21 zondag Voorjaarscompetitie dag 6
Mei 21 22 maandag
Mei 23 dinsdag
Mei 24 woensdag
Mei 25 donderdag Hemelvaart / Inhaaldag competitie
Mei 25 vrijdag Voorjaarscompetitie dag 7
Mei 26 zaterdag Voorjaarscompetitie dag 7 Afsluiting competitie
Mei 27 zondag Voorjaarscompetitie dag 7
Mei 22 29 maandag
Mei 30 dinsdag
Mei 31 woensdag
Juni 1 donderdag
Juni 2 vrijdag Inhaaldag competitie Klaverjassen
Juni 3 zaterdag Inhaaldag competitie
Juni 4 zondag 1e Pinksterdag
Juni 23 5 maandag 2e Pinksterdag / Inhaaldag competitie
Juni 6 dinsdag
Juni 7 woensdag
Juni 8 donderdag
Juni 9 vrijdag
Juni 10 zaterdag
Juni 11 zondag Rood Oranje Groen toernooi
Juni 24 12 maandag
Juni 13 dinsdag
Juni 14 woensdag
Juni 15 donderdag
Juni 16 vrijdag
Juni 17 zaterdag
Juni 18 zondag
Juni 25 19 maandag
Juni 20 dinsdag
Juni 21 woensdag
Juni 22 donderdag
Juni 23 vrijdag
Juni 24 zaterdag voorweekend Open Toernooi Midden in de  Nacht toernooi
Juni 25 zondag voorweekend Open Toernooi
Juni 26 26 maandag Open toernooi
Juni 27 dinsdag Open toernooi
Juni 28 woensdag Open toernooi Tenniskids Tour (door TOM) 15.00 - 17.30
Juni 29 donderdag Open toernooi 50+ ˇˇndags dubbeltoernooi
Juni 30 vrijdag Open toernooi
Juli 1 zaterdag Open toernooi
Juli 2 zondag Open toernooi
Juli 27 3 maandag
Juli 4 dinsdag
Juli 5 woensdag
Juli 6 donderdag
Juli 7 vrijdag Jeugdclubtoernooi
Juli 8 zaterdag Jeugdclubtoernooi
Juli 9 zondag Jeugdclubtoernooi
Juli 28 10 maandag
Juli 11 dinsdag
Juli 12 woensdag
Juli 13 donderdag
Juli 14 vrijdag
Juli 15 zaterdag
Juli 16 zondag
Juli 29 17 maandag
Juli 18 dinsdag
Juli 19 woensdag
Juli 20 donderdag
Juli 21 vrijdag
Juli 22 zaterdag
Juli 23 zondag
Juli 30 24 maandag    
Juli 25 dinsdag    
Juli 26 woensdag    
Juli 27 donderdag    
Juli 28 vrijdag    
Juli 29 zaterdag    
Juli 30 zondag    
Juli 31 31 maandag    
Augustus 1 dinsdag    
Augustus 2 woensdag    
Augustus 3 donderdag    
Augustus 4 vrijdag    
Augustus 5 zaterdag    
Augustus 6 zondag    
Augustus 32 7 maandag    
Augustus 8 dinsdag    
Augustus 9 woensdag    
Augustus 10 donderdag    
Augustus 11 vrijdag    
Augustus 12 zaterdag    
Augustus 13 zondag    
Augustus 33 14 maandag    
Augustus 15 dinsdag    
Augustus 16 woensdag    
Augustus 17 donderdag    
Augustus 18 vrijdag    
Augustus 19 zaterdag    
Augustus 20 zondag    
Augustus 34 21 maandag    
Augustus 22 dinsdag    
Augustus 23 woensdag    
Augustus 24 donderdag    
Augustus 25 vrijdag    
Augustus 26 zaterdag    
Augustus 27 zondag    
Augustus 35 28 maandag    
Augustus 29 dinsdag    
Augustus 30 woensdag    
Augustus 31 donderdag    
September 1 vrijdag    
September 2 zaterdag     Clubtoernooi
September 3 zondag     Clubtoernooi
September 36 4 maandag 50+ dubbeltoernooi Clubtoernooi
September 5 dinsdag 50+ dubbeltoernooi Clubtoernooi
September 6 woensdag 50+ dubbeltoernooi Clubtoernooi
September 7 donderdag 50+ dubbeltoernooi Clubtoernooi
September 8 vrijdag 50+ dubbeltoernooi Clubtoernooi
September 9 zaterdag Clubtoernooi
September 10 zondag
September 37 11 maandag
September 12 dinsdag
September 13 woensdag IJsjesmiddag
September 14 donderdag
September 15 vrijdag Najaarscompetitie dag 1
September 16 zaterdag Najaarscompetitie dag 1
September 17 zondag Najaarscompetitie dag 1
September 38 18 maandag
September 19 dinsdag
September 20 woensdag
September 21 donderdag
September 22 vrijdag Najaarscompetitie dag 2
September 23 zaterdag Najaarscompetitie dag 2
September 24 zondag Najaarscompetitie dag 2
September 39 25 maandag
September 26 dinsdag
September 27 woensdag
September 28 donderdag
September 29 vrijdag Najaarscompetitie dag 3
September 30 zaterdag Najaarscompetitie dag 3
Oktober 1 zondag Najaarscompetitie dag 3
Oktober 40 2 maandag
Oktober 3 dinsdag
Oktober 4 woensdag
Oktober 5 donderdag
Oktober 6 vrijdag Najaarscompetitie dag 4
Oktober 7 zaterdag Najaarscompetitie dag 4
Oktober 8 zondag Najaarscompetitie dag 4
Oktober 41 9 maandag
Oktober 10 dinsdag
Oktober 11 woensdag
Oktober 12 donderdag
Oktober 13 vrijdag Najaarscompetitie dag 5
Oktober 14 zaterdag Najaarscompetitie dag 5
Oktober 15 zondag Najaarscompetitie dag 5
Oktober 42 16 maandag
Oktober 17 dinsdag
Oktober 18 woensdag
Oktober 19 donderdag
Oktober 20 vrijdag Najaarscompetitie dag 6
Oktober 21 zaterdag Najaarscompetitie dag 6
Oktober 22 zondag Najaarscompetitie dag 6
Oktober 43 23 maandag    
Oktober 24 dinsdag    
Oktober 25 woensdag    
Oktober 26 donderdag Pim Mulier Sportdag (SportSupport)  
Oktober 27 vrijdag Najaarscompetitie dag 7  
Oktober 28 zaterdag Najaarscompetitie dag 7  
Oktober 29 zondag Najaarscompetitie dag 7  
Oktober 44 30 maandag
Oktober 31 dinsdag
November 1 woensdag
November 2 donderdag
November 3 vrijdag Inhaaldag Najaarscompetitie
November 4 zaterdag Inhaaldag Najaarscompetitie
November 5 zondag Inhaaldag Najaarscompetitie
November 45 6 maandag
November 7 dinsdag
November 8 woensdag
November 9 donderdag
November 10 vrijdag Inhaaldag Najaarscompetitie
November 11 zaterdag Inhaaldag Najaarscompetitie Winteroutdoorcompetitie KNLTB
November 12 zondag Inhaaldag Najaarscompetitie Winteroutdoorcompetitie KNLTB
November 46 13 maandag
November 14 dinsdag
November 15 woensdag
November 16 donderdag
November 17 vrijdag Inhaaldag Najaarscompetitie
November 18 zaterdag Inhaaldag Najaarscompetitie
November 19 zondag Inhaaldag Najaarscompetitie
November 47 20 maandag
November 21 dinsdag
November 22 woensdag
November 23 donderdag
November 24 vrijdag
November 25 zaterdag Winteroutdoorcompetitie KNLTB
November 26 zondag Pepernotentoernooi Winteroutdoorcompetitie KNLTB
November 48 27 maandag
November 28 dinsdag
November 29 woensdag
November 30 donderdag
December 1 vrijdag
December 2 zaterdag
December 3 zondag
December 49 4 maandag
December 5 dinsdag Sinterklaas
December 6 woensdag
December 7 donderdag
December 8 vrijdag
December 9 zaterdag Winteroutdoorcompetitie KNLTB
December 10 zondag Winteroutdoorcompetitie KNLTB
December 50 11 maandag
December 12 dinsdag
December 13 woensdag
December 14 donderdag
December 15 vrijdag
December 16 zaterdag
December 17 zondag
December 51 18 maandag
December 19 dinsdag
December 20 woensdag
December 21 donderdag
December 22 vrijdag
December 23 zaterdag
December 24 zondag
December 52 25 maandag 1e Kerstdag  
December 26 dinsdag 2e Kerstdag  
December 27 woensdag    
December 28 donderdag    
December 29 vrijdag    
December 30 zaterdag    
December 31 zondag Oudejaarsdag  
Schoolvakantie